Pronájem Dataprojector ACER X1230PS VGA na Vaši svatbu, párty, narozeniny

Dataprojector ACER X1230PS VGA 2500Ansi VGA

Acer X1230S - Kompaktní DLP projektor, nativní rozlišení XGA 1024 x 768, Maximum SXGA (1,280 x 1,024), WXGA+ (1,440 x 900), svítivost 2500 lumenů, kontrast až 2500:1, 189W lampa, VGA vstup.

O výrobci: Celý příběh společnosti Acer začal před pětatřiceti lety, v roce 1976, když Stan Shin založil malou firmučku o jedenácti lidi a s kapitálem 25 tisíc USD, pojmenovaným společností Multitech. Firma se zaměřila na výrobu polovodičových součástek. Začátkem se společnost věnuje výuce a školení v oboru mikroprocesorů a není tak divu, že jejich první komerčně úspěšný produkt - MicroProcesor byl právě z této oblasti. Společnost Acer ovládala celý asijský trh obchodními řetězci AcerLand v osmdesátých letech. 1987 - 2000. Budování jména značky V roce 1987 společnost Multitech přejmenovala na společnost Acer a zahájila tak proces budování silného značkového jména. Během tohoto druhého kola zaznamenala Acer prudký růst. Společnost kladla hlavní důraz na nabídku nových a cenově příznivých technologií. Značka Acer byla až do přelomu 20. století mimo Asii prakticky neznámá. Na evropském trhu jsme se s nimi mohli setkat pod označením HP nebo Dell. Společnost Wistron byla založena v roce 2000, aby se při expanzi společnosti Acer do Evropy nezačaly na trhu objevit některé produkty. 2001-2007. Přechod od výroby na služby V roce 2001 došlo k druhému významnému rozdělení společnosti. Rozdělení pro komunikaci a multimédia se osamostatňuje pod značkou BenQ. Společnost Acer si tak podle oficiálních zpráv měla ponechat výrobu notebooků, počítačů a LCD a nově vzniklá společnost se měla začít věnovat komunikaci a zábavě. Dnes je už situace diametrálně odlišná a obě firmy si v mnohém konkurují. Logo Acer Stará podoba logotypu společnosti Acer 2008 - současnost. Nová multiznačková strategie Dokončení fúzí s firmami Brána Packard Bell dále posílilo pozici díky nové multiznačkové strategii a pevným partnerským vztahům. Společnosti Acer v současnosti patří mezi druhé místo v žebříčku největších světových prodejců osobních počítačů a zaměřila se na dosažení prvního místa v prodeji notebooků i na trhu mobilních zařízení. Logo Acer V roce 2011 společnost Acer změnila podobu svého loga Acer je tedy celosvětovou dvojkou v prodeji notebooků a počítačů s jasným zaměřením na prodej IT produktů po celém světě a pracuje s strategií nepřímého obchodního modelu. Firma v současnosti nabízí kompletní portfolio produktů jako notebooky, netbooky, tabletové počítače, stolní počítače, servery, datová úložiště, LCD monitory, televizory, projektory a smartphony. Své produkty rozděluje na produkty pro domácí uživatele (řada notebooků Aspire) a profesionální (řada notebooků TravelMate). Skupina Acer má v současné době více než 8000 zaměstnanců, tržby za rok 2010 dosáhly 19,9 miliardy. AMERICKÝ DOLAR.

Použití: Firemní večírek, svatba, párty v klubu, ozvučení koncertu, ozvučení svatby,osvětelení interiéru,osvětlení kapely, osvětlení klubu, osvětlení diskotéky,osvětlení pro djs, osvětlení pro dance, osvětlení pro house párty,osvětlení pro konference, osvětlení pro bar, osvětlení pro restauraci, osvětlení pro karaoke, osvětelní pro videodisco,osvětlení pro obchod,osvětlení promo akce,osvětlění otevření obchodu, osvětlení pro slavnostní otevření provozovny,osvětlení open air, profi osvětlení, osvětlení pro muzikanty atd...

Objednat pronájem